Kemerli burun ameliyatsız nasıl düzeltilir

Op. Dr. Serif Yavuz

Bir insanın yüz güzelliğini en iyi şekilde gösteren ya da güzelliğine gölge gösteren tek şey burunlarıdır. Dış görünüşler üzerinde en büyük etkiye sahip burunlar, bozuk olduğu sürede insanların psikolojileri üzerinde dahi olumsuz etkileri ile dikkatleri çeker. Özgüvenin kaybolmasına dahi neden olacak kadar etkili olan kemerli burun ameliyatsız nasıl düzeltilir en merak edilen konuların başında geliyor.

Başlıklar

Ameliyat olmak şart değil…

Burunlarında bozukluk olan kişiler her ne kadar illa burun ameliyatı olmak zorunda olacaklarını düşünüyor olsa bile gelişen teknoloji ile artık böyle bir şart kalmadı. Herkes kendilerine uygun olan yöntemlerden biri olarak ameliyatsız bir şekilde kemersiz burun düzeltme yöntemlerini tercih edebilir. Fakat bu durumun herkes için geçerli olmayacağını da göz ardı etmemek gerekir.

İlk olarak ameliyatsız burun estetiği Uzakdoğu sınırlarında başlamış gerçekten işe yaradığı için de tüm dünya üzerinde kısa sürede iyi bir yer edinmiştir. Burun aparatları sık ve düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman ufak oranlarla da olsa burunların kemerlerinde düzelmelerin meydana gelmesine yardımcı olabilir. Sadece bu da değil bir yandan da yeni doğan bebeklerin kemik yapıları daha oturmadığı için en ufak düzeltme hareketleri ile dahi kemerli olan burunların düzeltilmesi söz konusu olacaktır. İlerleyen yaşlarda çocukların daha güzel burunlara sahip olmasını isteyen kişilerin bebeklik dönemlerinde elleri ile burunlarına şekil vermeleri etkili olacaktır.

Gizlilik

Doktor veya sağlık ekibi ile paylaşılan tüm bilgiler sadece hastanın kişisel onayı ile paylaşılmaktadır.

Şeffaflık

Ameliyattan sonra ne bekleyeceğini bilmesi için hastayı ameliyatın tüm detaylarını bilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Profesyonellik

Istisnasız tüm hastalara en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmak için her zaman gerekli çabayı göstermeye çalışıyoruz.

Törpüleme ile kemer düzeltme

Burunlardaki kemeri törpü ile düzeltme işlemi tercih eden kişilerin hem işlem öncesine hem de işlem sonrasına oldukça dikkat etmesi gerekir. İnceltme yöntemi sırasında ters V şeklindeki burnun birleştirilmesi anlamına gelen teknik sayesinde daha güzel ve dikkat çeken bir buruna sahip olma fırsatları getiriyor. Törpüleme işlemleri sadece lokal anestezi ile yapılan bir işlem olduğu için genel anestezilerin ameliyat sonrasında yükleri hafifletilmiş bir hale geliyor.

İşlemlerden sonra yapılması gereken adımlara dikkat edilirse kişilerin iyileşme ve normale dönme süreçleri de o kadar kısa sürecektir. Bu yüzden ne kadar dikkatli olunursa o kadar kısa sürede istenen burunlara kavuşulacaktır.

yuze-yag-enjeksiyonu-serif-yavuz

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu Op. Dr. Serif Yavuz Yaşlanma başta olmak üzere farklı sebeplerden dolayı yüz ile ilgili birçok probleme rastlanmaktadır. Bu noktada, imkanların gelişmesi sayesinde bilhassa

devamını oku »
yuz-germe-islemleri-serif-yavuz

Yüz Germe

Yüz Germe Op. Dr. Serif Yavuz Teknolojinin gelişmesiyle beraber estetik operasyonların sayısı her geçen gün artıyor. Daha çeşitli estetik operasyonları yüzünden insanların önünde farklı seçenekler yer

devamını oku »

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Op. Dr. Serif Yavuz  Burun Ucu Estetiği Burun Estetiği Revizyon Burun Estetiği Primer Burun Estetiği Boyun Germe Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği Göz Kapağı

devamını oku »
Seninle iletişime Geçelim

profesyonel ekibimiz sizinle kendi dilinizle iletişime geçecektir.