fbpx
İçeriğe geç

Sakal nasıl çıkar ?

Op. Dr. Serif Yavuz

Estetik açıdan tüm erkeklerin en güzel giysilerinden bir tanesi olarak dikkatleri çeken sakallar bazı kişilerde her ne kadar oldukça gür olsa bile bazı kişilerde de çok azdır. Ya da sonradan dökülme gibi durumların meydana gelmesi erkeklerin sakal nasıl çıkar diye araştırmalarına neden oluyor. Ergenlik dönemlerinden başlayan sakal sevgisi insanların estetik açıdan daha gür sakal isteğine girmelerine neden oluyor.

Başlıklar

Sakal çıkarma yöntemleri

Sakal çıkarma yöntemleri arasında en belirgin ve kalıcı olarak sakal ektirme adımları dikkatleri çekiyor. Sakalsızlık sorunları ile yüz yüze kalan kişiler hormonal destekler sayesinde sakalları çıkmazsa en kesin çözüm olarak da sakal ektirme adımlarını tercih edebiliyorlar. Fakat sakal ektirme yöntemleri arasında en iyi çözüm olarak da donör olarak kullanılacak kılların alınacak olan bölgelerinin iyi bir şekilde seçilmesi gerekiyor. Bu seçimlerin yapım aşamaları tamamlandığı zaman aynı saç ekimi gibi adımlar izlenerek çok rahat bir şekilde ekim adımları tamamlanır.

Sakalın fazla ve gereksiz olduğu kısımlardan alınan kökler, sakalların olmadığı bölgelere ekilir. Genel olarak elmacık kemikleri üzerinde sakal bulunsa bile bunlar oldukça gereksiz olduğu için bu alanda yer alan kıllar kökleri ile alınır. Kök alımları sırasında en ufak bir iz dahi kalmadan kullanılacak olan sakal ekimleri yapılır. Sakal çıkarma yöntemleri arasında bakılacak olduğu zaman en etkili olanı olarak dikkatleri çeker. Sakal ekimleri yapıldıktan sonra yüzlerde çıkan sakallar ortalama olarak 4 ila 8 ay sonra kalıcı bir hal alır.

Gizlilik

Doktor veya sağlık ekibi ile paylaşılan tüm bilgiler sadece hastanın kişisel onayı ile paylaşılmaktadır.

Şeffaflık

Ameliyattan sonra ne bekleyeceğini bilmesi için hastayı ameliyatın tüm detaylarını bilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Profesyonellik

Istisnasız tüm hastalara en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmak için her zaman gerekli çabayı göstermeye çalışıyoruz.

Sakal ekimi memnuniyeti yaşayan birçok kişi genel olarak bir iki yıl içerisinde ekilen kılların kalitelerinin daha çok artmaya başladığını ve bundan dolayı daha tatmin edici bir hale geldiğini anlatıyor. Şu an her ne kadar piyasa üzerinde biri birinden farklı yöntemler ya da bitkisel tedavi yöntemleri ile insanlar sakal çıkarmak için uğraşıyor olsa bile en etkili olan yöntem olarak donör yardımı ile yapılan ekimlerdedir. Sakal ekimi sırasında cerrahi bir müdahale söz konusu olmadığı için kişiler normal hayatına aynı gün devam eder ve en ufak bir iz kalması dahi söz konusu olmaz.

yuze-yag-enjeksiyonu-serif-yavuz

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu Op. Dr. Serif Yavuz Yaşlanma başta olmak üzere farklı sebeplerden dolayı yüz ile ilgili birçok probleme rastlanmaktadır. Bu noktada, imkanların gelişmesi sayesinde bilhassa

devamını oku »
yuz-germe-islemleri-serif-yavuz

Yüz Germe

Yüz Germe Op. Dr. Serif Yavuz Teknolojinin gelişmesiyle beraber estetik operasyonların sayısı her geçen gün artıyor. Daha çeşitli estetik operasyonları yüzünden insanların önünde farklı seçenekler yer

devamını oku »

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Op. Dr. Serif Yavuz  Burun Ucu Estetiği Burun Estetiği Revizyon Burun Estetiği Primer Burun Estetiği Boyun Germe Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği Göz Kapağı

devamını oku »
Seninle iletişime Geçelim

Profesyonel ekibimiz sizinle kendi dilinizle iletişime geçecektir.

Estetik açıdan tüm erkeklerin en güzel giysilerinden bir tanesi olarak dikkatleri çeken sakallar bazı kişilerde her ne kadar oldukça gür olsa bile bazı kişilerde de çok azdır. Ya da sonradan dökülme gibi durumların meydana gelmesi erkeklerin sakal nasıl çıkar diye araştırmalarına neden oluyor. Ergenlik dönemlerinden başlayan sakal sevgisi insanların estetik açıdan daha gür sakal isteğine girmelerine neden oluyor.

Sakal çıkarma yöntemleri

Sakal çıkarma yöntemleri arasında en belirgin ve kalıcı olarak sakal ektirme adımları dikkatleri çekiyor. Sakalsızlık sorunları ile yüz yüze kalan kişiler hormonal destekler sayesinde sakalları çıkmazsa en kesin çözüm olarak da sakal ektirme adımlarını tercih edebiliyorlar. Fakat sakal ektirme yöntemleri arasında en iyi çözüm olarak da donör olarak kullanılacak kılların alınacak olan bölgelerinin iyi bir şekilde seçilmesi gerekiyor. Bu seçimlerin yapım aşamaları tamamlandığı zaman aynı saç ekimi gibi adımlar izlenerek çok rahat bir şekilde ekim adımları tamamlanır. Sakalın fazla ve gereksiz olduğu kısımlardan alınan kökler, sakalların olmadığı bölgelere ekilir. Genel olarak elmacık kemikleri üzerinde sakal bulunsa bile bunlar oldukça gereksiz olduğu için bu alanda yer alan kıllar kökleri ile alınır. Kök alımları sırasında en ufak bir iz dahi kalmadan kullanılacak olan sakal ekimleri yapılır. Sakal çıkarma yöntemleri arasında bakılacak olduğu zaman en etkili olanı olarak dikkatleri çeker. Sakal ekimleri yapıldıktan sonra yüzlerde çıkan sakallar ortalama olarak 4 ila 8 ay sonra kalıcı bir hal alır. blank Sakal ekimi memnuniyeti yaşayan birçok kişi genel olarak bir iki yıl içerisinde ekilen kılların kalitelerinin daha çok artmaya başladığını ve bundan dolayı daha tatmin edici bir hale geldiğini anlatıyor. Şu an her ne kadar piyasa üzerinde biri birinden farklı yöntemler ya da bitkisel tedavi yöntemleri ile insanlar sakal çıkarmak için uğraşıyor olsa bile en etkili olan yöntem olarak donör yardımı ile yapılan ekimlerdedir. Sakal ekimi sırasında cerrahi bir müdahale söz konusu olmadığı için kişiler normal hayatına aynı gün devam eder ve en ufak bir iz kalması dahi söz konusu olmaz.