fbpx
İçeriğe geç

Saten Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Op. Dr. Serif Yavuz

Saten yüz germe işleminin asıl amacı ciltteki kolajen üretimini arttırmaktır. İşlem sonucunda cildin kalınlığı da çoğalır ve bu işlem için radyofrekans enerjisi kullanılır. Kişiler işlem bitiminde vücut ve yüzlerindeki sarkmış olan görünümün azaldığını görebilirler. Saten yüz gerçek yapılırken cildin kolajen üretiminin artması desteklenir ve bunun için radyofrekanslardan faydalanılır. Cildin bütün katmanlarına birden bu enerji verilir ve cildin yeni bir doku oluşturması sağlanır. Cildin katmanlarının tamamen uyarılması sonucunda yenilenmesi olarak değerlendirilebilir. Bu işlemin herhangi bir iyileşme zamanı yoktur bu nedenle isteyen herkes kolaylıkla yaptırabilir. Herhangi bir acı ya da ağrı yaşanmamaktadır. İşlem sonucu ise uzun süreli olarak gözlemlenebilir ve sonrasında iyiye giden bir sonuç görülür. İşlemi yapan merkezler kişilere özel bir tedavi süreci izleyecektir.

Başlıklar

Saten Yüz Germe İşlemi Etkisi

Saten yüz germe cildin gerilmesi, sarkmanın önlenmesi, şekillenmesi ve genç bir görünüm için yaptırılır. Bu işlem yıllardır yapılan ve olumlu sonuçları ile bilinen bir işlemdir. Cildini ameliyatsız bir şekilde gerdirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Her yaş grubundaki kişilerin yaptırması için uygun bir işlemdir. Tamamen güvenilir olması ile oldukça fazla tercih edilir.

Gizlilik

Doktor veya sağlık ekibi ile paylaşılan tüm bilgiler sadece hastanın kişisel onayı ile paylaşılmaktadır.

Şeffaflık

Ameliyattan sonra ne bekleyeceğini bilmesi için hastayı ameliyatın tüm detaylarını bilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Profesyonellik

Istisnasız tüm hastalara en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmak için her zaman gerekli çabayı göstermeye çalışıyoruz.

Saten Yüz Germe Uygulamasının Süreci

İşlem esnasında cilde radyofrekans dalgaları verilir ve cilde kendini yenilemesi için uyarı yapılır. Bu esnada cilde herhangi bir zarar gelmemesi adına cilt dokusu sıcak olur. Zaman içerisinde cilt tamamen pürüzsüz bir hal alır ve kırışıklık görünümü gider. Ciltte yer alan ince çizgiler tamamen dolar ve kişiler pürüzsüz bir cilde sahip olurlar. Saten yüz germe uygulamasının süreci kişilerin daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Sarkık olan cilt daha sıkı olur ve kişiler sağlıklı bir cilt görünümü elde ederler.

Saten Yüz Germe İşlemi Hangi Bölgelere Yapılır?

Saten yüz germe işlemi genel olarak göz çevresi için tercih edilir. Ayrıca ağız çevresi, boyun, çene, dudak ve dekolte bölgesi gibi yerlere de yapılır. Genellikle 2 ya da 4 hafta ara ile 2 ya da 4 seans şeklinde uygulanır.

yuze-yag-enjeksiyonu-serif-yavuz

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu Op. Dr. Serif Yavuz Yaşlanma başta olmak üzere farklı sebeplerden dolayı yüz ile ilgili birçok probleme rastlanmaktadır. Bu noktada, imkanların gelişmesi sayesinde bilhassa

devamını oku »
yuz-germe-islemleri-serif-yavuz

Yüz Germe

Yüz Germe Op. Dr. Serif Yavuz Teknolojinin gelişmesiyle beraber estetik operasyonların sayısı her geçen gün artıyor. Daha çeşitli estetik operasyonları yüzünden insanların önünde farklı seçenekler yer

devamını oku »

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Op. Dr. Serif Yavuz  Burun Ucu Estetiği Burun Estetiği Revizyon Burun Estetiği Primer Burun Estetiği Boyun Germe Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği Göz Kapağı

devamını oku »
Seninle iletişime Geçelim

profesyonel ekibimiz sizinle kendi dilinizle iletişime geçecektir.

Saten yüz germe işleminin asıl amacı ciltteki kolajen üretimini arttırmaktır. İşlem sonucunda cildin kalınlığı da çoğalır ve bu işlem için radyofrekans enerjisi kullanılır. Kişiler işlem bitiminde vücut ve yüzlerindeki sarkmış olan görünümün azaldığını görebilirler. Saten yüz gerçek yapılırken cildin kolajen üretiminin artması desteklenir ve bunun için radyofrekanslardan faydalanılır. Cildin bütün katmanlarına birden bu enerji verilir ve cildin yeni bir doku oluşturması sağlanır. Cildin katmanlarının tamamen uyarılması sonucunda yenilenmesi olarak değerlendirilebilir. Bu işlemin herhangi bir iyileşme zamanı yoktur bu nedenle isteyen herkes kolaylıkla yaptırabilir. Herhangi bir acı ya da ağrı yaşanmamaktadır. İşlem sonucu ise uzun süreli olarak gözlemlenebilir ve sonrasında iyiye giden bir sonuç görülür. İşlemi yapan merkezler kişilere özel bir tedavi süreci izleyecektir.

Saten Yüz Germe İşlemi Etkisi

Saten yüz germe cildin gerilmesi, sarkmanın önlenmesi, şekillenmesi ve genç bir görünüm için yaptırılır. Bu işlem yıllardır yapılan ve olumlu sonuçları ile bilinen bir işlemdir. Cildini ameliyatsız bir şekilde gerdirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Her yaş grubundaki kişilerin yaptırması için uygun bir işlemdir. Tamamen güvenilir olması ile oldukça fazla tercih edilir. blank

Saten Yüz Germe Uygulamasının Süreci

İşlem esnasında cilde radyofrekans dalgaları verilir ve cilde kendini yenilemesi için uyarı yapılır. Bu esnada cilde herhangi bir zarar gelmemesi adına cilt dokusu sıcak olur. Zaman içerisinde cilt tamamen pürüzsüz bir hal alır ve kırışıklık görünümü gider. Ciltte yer alan ince çizgiler tamamen dolar ve kişiler pürüzsüz bir cilde sahip olurlar. Saten yüz germe uygulamasının süreci kişilerin daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Sarkık olan cilt daha sıkı olur ve kişiler sağlıklı bir cilt görünümü elde ederler.

Saten Yüz Germe İşlemi Hangi Bölgelere Yapılır?

Saten yüz germe işlemi genel olarak göz çevresi için tercih edilir. Ayrıca ağız çevresi, boyun, çene, dudak ve dekolte bölgesi gibi yerlere de yapılır. Genellikle 2 ya da 4 hafta ara ile 2 ya da 4 seans şeklinde uygulanır.