Op. Dr. Şerif Yavuz'un Web sitesine hoşgeldiniz!

Son zamanlarda kişiler meme küçültme yöntemlerini oldukça fazla araştırmaktadır. Bunun sebebi bazen için görünüm bazıları için ise bazen ise sağlık içindir. Büyük memeler çoğu hareketi yapmaya engel olur ve kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkiler. Spor yaparak meme küçültme hareketleri ile birlikte kişiler istedikleri boyuttaki memelere sahip olabilirler.

Kişiler ameliyattan uzak durmak için spor hareketlerini tercih edebilirler. Üstelik doğal yöntemlerle kişiler hem sağlıklı bir görünüm de kazanabilirler. Evde yapılabilen bu hareketler oldukça pratiktir. Hafif dambıllar ile birlikte memelerin küçülmesi sağlanabilecektir. Bu hareket esnasında kişiler dik durmalı ve dambılları kaldırarak kaslarını desteklemelidir.

Evde Meme Küçültme

Düzenli olarak spor yapmak evde meme küçültme yöntemlerinden ilkidir. Göğüs kaslarını destekleyen hareketler ile birlikte kişiler memelerinin küçülmesini sağlayabilirler. Göğüs ve omuz kaslarını destekleyen şınavın da çekilmesi gereklidir. Düzenli olarak spor yapmak gözle görülür bir etki yaratacaktır. Ayrıca kişiler yüzerek de memelerinin küçülmesine yardımcı olabilirler.

Merdiven çıkmak ve inmek de yapılabilecek sporlar arasında yer alır. Step hareketler ile birlikte kişiler memelerini küçültebilirler. Bu egzersizler göğüs bölgesindeki yağların yakımını destekleyecektir. Bir basamağa inip çıkılarak 20 dakika boyunca yapılır ise sonucu görülecektir.

Meme Küçültme Egzersizleri Nelerdir?

Meme küçültme egzersizleri yaparken asıl amaç göğüs bölgesindeki yağların yakılmasını sağlamaktır. Bu bölgedeki yağlar azalır ise kişilerin memeleri daha küçük bir görünüme sahip olacaktır. Şınav mutlaka yapılması gereken hareketlerden birisidir. Çünkü bu egzersiz göğüs kaslarını en çok çalıştıran hareketlerden birisidir. Yavaş bir şekilde koşmak da memelerin küçülmesine destek olacaktır.

Kişiler egzersiz yaparken beslenmelerine de dikkat etmelidir. Yalnızca hareketler ile birlikte istenilen sonuç geç gözlemlenir. Bunun yerine kişiler alkol ve sigara gibi zararlı maddelerden uzak durmalıdır. Aynı zamanda kızartma gibi fast food yiyeceklerden de uzak durulması gereklidir. Pilates çalışmaları da küçük memelere sahip olmak için yapılabilecek hareketlerden birisidir. Çok ağır olmayan dambıllar ile çalışma yapılarak kasların çalışması da sağlanabilir. Beslenme ve spor birlikte uygulandığı takdirde kısa bir sürede sonuç alınacaktır.

× Hemen İletişime Geç