Op. Dr. Şerif Yavuz'un Web sitesine hoşgeldiniz!

Op. Dr. Şerif Yavuz

Web Sitesine Hoşgeldiniz


Op. Dr. Şerif Yavuz, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olarak çalıştığı 10 yılı aşkın meslek hayatı süresince bir çok yerli ve yabancı hastasına empati, diyalog ve hasta merkezli yaklaşım içinde hizmet vermiştir ve Nişantaşı Estetik Kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Gerek estetik cerrahi veya cerrahi olmayan medikal estetik işlemlerde; gerek travma veya kanser sonrası rekonstrüksiyon  işlemlerinde pek çok hastamız kendisini, bilgi, deneyim ve el becerisine güvendikleri Op. Dr. Şerif Yavuz'a emanet etmiştir.

  • Kliniğimiz Nişantaşı'nda, İstanbul'un en nezih yerinde
  • Güler yüzlü ve profesyonel hizmet
  • Bizi hemen arayın : 0533 469 09 71

Doktor Hakkında


Dr şerif yavuz 1983 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2000 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesinde eğitimine başladı. 2007 yılında eğitimini bitirmesinin ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi eğitimini 2014 yılında başarı ile tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sırasında 2013 yılında İsviçre Zürih üniversitesinden mikro cerrahi eğitimi almıştır. Özellikle kök hücrelerin ve PRP’nin kollajen sentezi üzerindeki etkilerini incelemiş, ve bu alanda bir çok çalışma ve araştırma yapmıştır.

Op. Dr. Şerif Yavuz, dünyada alanında en prestijli topluluk olan ASAPS (Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Topluluğu) üyesi olmakla birlikte alanındaki en yeni teknikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek düzenli toplantılara aktif olarak katılmaktadır.

Dr. Şerif Yavuz rinoplasti, sekonder rinoplasti, meme cerrahi, liposakşın, karın germe ve post bariatrik cerrahi alanlarında uzmanlaşmıştır. Dr. Yavuz, özellikle estetik cerrahi alanında yurtiçi ve yurt dışından gelen birçok hastamızın ameliyatlarını yapmaktadır.

İstanbul’un seçkin hastanelerinde ameliyatlarını gerçekleştirmekte ve yılların verdiği tecrübe sayesinde hastaları iletişiminden ve sonuçlarından çok memnun kalmaktadır.

 

Üye Olunan Dernekler

  • Estetik Plastik Cerrahi Derneği
  • Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
  • ACİL  EL CERRAHİSİ ve MİKROCERRAHİ DERNEĞİ
  • Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Topluluğu

Ayrıcalıklarımız


Sürekli Eğitim

Op. Dr. Şerif Yavuz katıldığı düzinelerce kurs ve eğitim programıyla birlikte kendisini sürekli geliştirmektedir.

Şehrin Merkezinde

İstanbul'un gözbebeği Nişantaşı'nda bulunan kliniğimizle sizlere kolay ulaşılabilir bir konumdan hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz

Güler Yüzlü Hizmet

Sizleri önemsiyoruz ve düşünüyoruz. Hastalarımız bizim için önemli olduğu kadar da değerlidir. Bunun için hastlarımıza karşı her zaman güler yüzlü ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Uluslar Arası Hizmet

Yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımız hiçbir kuşku yaşamadan güvenle bizden hizmet alabilmektedir.

100% Olumlu Geri Dönüş

Bugüne kadar yaptığı operasyonlarda %100 olumlu geri dönüş alan Op. Dr. Şerif Yavuz işini her zaman çok büyük bir dikkat ve titizlikle yapmaktadır.

10 Yıllık Deneyim

10 Yıllık bir deneyim ile her zaman sizin yanınızdayız

× Hemen İletişime Geç